UNİTEKS

TEDARİK ZİNCİRİ

Tedarik Zinciri

tedarik zinciri

Üniteks, oluşturduğu global tedarik zinciri sayesinde dünyanın farklı bölgelerindeki kaliteli ham maddeye ulaşma kabiliyetine sahiptir. Çeşitli tekstil ham maddesi ihtiyaçları için: Hollanda, İtalya, İsrail, Mısır, Azerbaycan, Tacikistan, Çin, Hindistan, Vietnam, Endonezya, Sri Lanka gibi ülkeleri tedarik zincirinin bir parçası olarak tutarak alternatif tedarik yollarını mümkün kılmaktadır.

Üniteks, ham madde ihtiyacını hem yüksek kalite standartlarına uygun, hem de potansiyel aksama durumlarında bile zamanında ve eksiksiz karşılayabilecek en uygun tedarik zincirini oluşturmuştur.

Doğaya Saygı

doğaya saygı

Doğaya ve insana saygıyı esas kabul eden Üniteks; çevre dostu üretimi, sürdürülebilirlik politikasının en önemli parçası olarak görür. Üretim süreçlerinde gösterdiği bu yaklaşımı, ham madde tedariğinde de sıkı bir şekilde takip eder.

Sorumlu Tedarik

sorumlu tedarik

Üniteks, her adımında ortaya koyduğu sürdürülebilirlik anlayışını tedarik zincirini yönetirken de esas alan bir firmadır. Üniteks’in sürdürülebilir tedarik zinciri yönetimi 8 değerlendirme kriterinden oluşmaktadır.

Üniteks, bu kriterler doğrultusunda periyodik olarak tedarikçilerine performans değerlendirmesi yapmakta ve tedarikçilerini “Silver, Gold, Platinium”olarak sınıflandırmaktadır.

CoC
GPQ/RQS
Kalite
Çevre & Kimyasallar
Belgeler & Sertifikalar
Teslimat
Termin
İş Ortaklığı