UNİTEKS

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları

Üniteks, istihdam ettiği insan kaynağının, sahip olduğu yatırımların en önemlisi olduğu farkındalığıyla hareket etmektedir. Kendisini rakiplerinden ayıran üstün özelliklerine A’dan Z’ye tüm süreçlerde görev alan çalışanlarının ye tenek ve birikimlerinin hayat verdiğinin bilincindedir.

Üniteks, adil yaşam ücreti politikası kapsamında ücret kademelendirme, sektörel ücret karşılaştırması, performans ölçümü ve prim ödemesi, kâr paylaşımı, giderlerin şeffaf olarak beyanı, fazla mesailerin azaltılması gibi gereklilikleri karşılamaktadır. Üniteks’in başarısının altında yatan en önemli faktör insana verdiği değerdir.

Kariyer Gelişimi

kariyer gelişimi
  • GELİŞİM MERKEZİ
  • 360º DEĞERLENDİRME
  • 16PF

Bu vizyonuyla firma, üretim aşamasında sergilediği detaycılığı, insan kaynakları politikası ve süreçlerinde de elden bırakmamaktadır. Her bir çalışanının hem profesyonel hem de kişisel gelişimini bütünsel bir yaklaşımla değerlendirerek, insan kaynağında niteliksel bir gelişim sağlamayı hedefler. Bu vizyonla hayata geçirdiği, gelişim merkezi ve 16PF kişilik envanteri uygulamalarıyla en yüksek verimi almakta ve çalışanları için en doğru kariyer planlamasının önünü açmaktadır.

Performans değerlendirmesi konusunda da çok yönlü bir yaklaşım benimseyen Üniteks, 360 derece değerlendirme ile bir çalışanı; astı, üstü, diğer çalışma arkadaşları ve müşterilerden aldığı geri bildirimlerin tamamını birlikte ele alarak değerlendirir. Böylelikle insan kaynağını bir bütün olarak algılayıp tüm organizasyonun gücünü artırmayı hedefler.

Üniteks'te Kariyer

Üniteks'te kariyer

Üniteks, yeni mezun ve deneyimli adaylara sunduğu çeşitli iş imkanlarının yanı sıra; öğrenciler için de stajyerlik imkanları sunmaktadır. Siz de Üniteks ailesinin bir parçası olmak isterseniz, ilk adım olan insan kaynakları formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kariyer sayfamız üzerinden veya iş başvurusu sürecinde diğer kanallardan Şirketimiz ile paylaşacağınız her türlü kişisel veri,
Aday Çalışan ve Referans Aydınlatma Metni doğrultusunda işlenmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU

Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz.
Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz.
CV Yükle
GÖZAT
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz.
Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz.